Lyžiarsky výcvik 2019

21. január - 25. január 2019
Vonku je krásne bielo. Sneh sa ligoce a mráz nám štípe líca. My s veľkou radosťou aj zvedavosťou kráčame
s lyžami na pleciach na náš prvý svah, na ktorom máme stráviť 5 dní. Sme rozdelení do troch skupín.
Každá skupina má svojho vedúceho učiteľa: p. uč. Kačmárovu, p. uč. Borovského a p. zástupcu Kuruca.
Niekto z nás ako tak pozná a ovláda základy lyžovania a niekto sa iba učí stáť na lyžiach.
Ale  isté je to, že všetci chceme jedno - vedieť lyžovať. Prvé pády, prvé boľavé nohy ale úsmev vždy na tvári.
Chutný obed nás vždy posilnil a dodal silu „fičať“ znova po svahu.
Spomienka na horúcu čokoládu s p. uč. Kačmárovou, múdre slová učiteľov a všetko krásne,
čo sme spolu prežili na lyžiarskom výcviku nám zostanú v hlave ako krásne spomienky.
Bol to jeden úžasný týždeň, ktorý sme prežili v Bachledovej doline.
A odkaz pre všetkých, ktorí nechceli isť – môžete  ľutovať,  bolo super.

Autori príspevku:
Text: